Progi i stawki

Progi i stawki w roku akademickim 2017/2018 - pobierz

Terminy składania wniosków o stypendium socjalne dla studentów:

Na podstawie Regulaminu Pomocy Materialnej DPMS wnioski o stypendium socjalne można składać od 5 września do 31 maja.

Wydziałowa Komisja Stypendialna przyznaje stypendium socjalne:

1)   od października w roku, w którym złożono wniosek, jeżeli został on złożony do 10 października;

2)   od miesiąca, następującego po miesiącu złożenia wniosku.

Formularze do stypendium socjalnego dla studentów: