Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW
(pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3)
 przyjmuje interesantów w następujących godzinach:

wtorek, środa - 10.00 - 12.10
                           12.30 - 14.00

czwartek, piątek - 11.00 - 12.10
                               12.30 - 15.00

sobota (zjazdy):   10.00 - 12.10
                             12.30 - 14.00

Uprzejmie informujemy, że od dnia 14.04.2017 do dnia 17.04.2017 Dział Pomocy Materialnej dla Studentów będzie nieczynny.

UWAGA STUDENCI!!! OD 1.03.2017 REJESTRACJA WNIOSKÓW O STYPENDIA BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ ZA POMOCĄ MODUŁU STYPENDIALNEGO USOSWEB - po zarejestrowaniu wniosku należy go wydrukować i złożyć w DPMS wraz z kompletem dokumentów (więcej informacji w zakładce stypendium socjalne)

Ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE CUDZOZIEMCÓW

Studenci niebędący obywatelami polskimi ani obywatelami państw Unii Europejskiej, posiadający polskie pochodzenie, mogą zostać ubezpieczeni przez uczelnię pod warunkiem dostarczenia odpowiednich dokumentów.

Wymagane dokumenty:

• aktualny paszport (ksero),
  • zaświadczenie o polskim pochodzeniu lub ksero Karty Polaka;
  • zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające status studenta/doktoranta
  • umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia o dobrowolnym ubezpieczeniu zdrowotnym,
  • druk zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego  ZZA - do pobrania ze strony (zakładka ubezpieczenia zdrowotne/druki do pobrania),
  • obowiązkowe oświadczenie studenta (zakładka ubezpieczenia zdrowotne/druki do pobrania)
  • numer PESEL (jeżeli jest nadany i ksero dokumentu),

Student/doktorant zgłoszony do ubezpieczenia zdrowotnego przez Uczelnię ma obowiązek powiadomić Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW w ciągu trzech dni o utracie uprawnień do ubezpieczenia z tytułu:

• podjęcia pracy
  • ukończenia studiów
  • obrony pracy magisterskiej
  • skreślenia z listy studentów
  • zmiany stanu cywilnego (ubezpieczenie przez małżonka)

oraz do informacji o zmianie danych personalnych, tj. zamiany imienia, nazwiska, adresu, wymiany dokumentu.

W przypadku wyrejestrowania z ubezpieczenia zdrowotnego należy rozwiązać umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o dobrowolnym ubezpieczeniu zdrowotnym!!! W celu wyrejestrowania z ubezpieczenia należy przedłożyć w DPMS dokument potwierdzający rozwiązanie umowy.

Kontakt do osoby zajmującej się ubezpieczeniem zdrowotnym dla studentów i doktorantów: z.parol@uksw.edu.pl