Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW (pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3) od  5 września 2017 do 10 października 2017 przyjmuje interesantów w następujących godzinach:
wtorek, środa: 8.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
czwartek, piątek: 10.00 - 15.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)
        sobota (zjazdy): 10.00 - 14.00 (przerwa: 12.10 - 12.30)

Wnioski do pobrania dla studentów

Formularze do stypendium socjalnego dla studentów:

Obowiązkowe formularze o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów:

• załącznik nr 8 -oświadczenie o niepobieraniu świadczeń pomocy materialnej na więcej niż jednym kierunku
  • załącznik nr 9 (punktacja oraz wytyczne) - należy zapoznać się z zał. nr 9 przed wypełnieniem wniosku o stypendium rektora (zał. nie dołącza się do wniosku)

Formularz o przyznanie stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych:

Formularz o przyznanie zapomogi:

Formularz o przelewanie stypendium na konto:

Formularz o przyznanie miejsca w domu akademickim: