Odbiór decyzji pozytywnych dot. stypendium socjalnego oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów

Zgodnie z Decyzją Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia nr 4/2018 z dnia 16.01.2018 r. końcowy termin odbioru pozytywnych decyzji dotyczących przyznania w/w świadczeń pomocy materialnej dla studentów studiów stacjonarnych (stypendium socjalnego oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów) upływa w dniu 15.02.2018 r.

Odbiór decyzji jest obowiązkowy

Decyzje należy odebrać w Dziale Pomocy Materialnej dla studentów, pok. 003 i 002 przy ul. Wóycickiego1/3, bud. 23