UWAGA STUDENCI !!! OD 1.03.2017 REJESTRACJA WNIOSKÓW O STYPENDIA BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ ZA POMOCĄ MODUŁU STYPENDIALNEGO USOSWEB

Od 01.03.2017 r. zostaje uruchomiony moduł stypendialny Usosweb, dzięki któremu będzie można rejestrować (wypełnić) wnioski o stypendium socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogę.

Aby zarejestrować wniosek należy:

- zalogować się na konto USOSWEB

- z menu wybrać WNIOSKI

- przed wypełnieniem wniosku o stypendium socjalne, najpierw należy wypełnić OŚWIADCZENIE O DOCHODACH i zarejestrować je, następnie przejść do wypełniania wniosku o niniejsze stypendia.

Instrukcja „ Oświadczenie o dochodach” [pobierz]

- studenci, którzy chcą złożyć wniosek o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych a nie zarejestrowali się u Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością, muszą to uczynić przed przystąpieniem do wypełniania wniosku. [ pobierz]

Po wypełnieniu i zarejestrowaniu w systemie wniosków, o których mowa wyżej, należy je wydrukować, podpisać i w wersji papierowej wraz z wymaganą dokumentacją złożyć w Dziale Pomocy Materialnej dla Studentów (DPMS).

Terminem złożenia wniosków jest data dostarczenia ich w wersji papierowej do DPMS.

Niewypełnienie wniosku w wersji elektronicznej uniemożliwia złożenie wniosku w wersji papierowej.

Numer konta bankowego, na które mają być przekazywane niniejsze świadczenia należy wpisać w systemie Usosweb logując się na swoje konto wybierając:

dla studenta -> stypendia-> konta bankowe studenta